20 lutego br. w Pure Sky Club w Warszawie, odbyło się pierwsze z cyklu bezpłatnych spotkań QlikTalk, podczas którego specjaliści firmy JCommerce SA, posiadającej tytuł QlikView Solution Provider, zaprezentowali przełomową platformę Business Intelligence – QlikView.

W seminarium brało udział  kilkunastu przedstawicieli  różnych branży, między innymi finansów, handlu i usług, nieruchomości, telekomunikacji oraz reklamy, którzy byli zainteresowani wykorzystaniem  narzędzia BI w swojej firmie.

Narzędzie QlikView zostało zaprezentowane  w różnych obszarach działalności firm by podkreślić jego wyróżniające funkcjonalności. Po zakończonej prezentacji rozpoczął się panel dyskusyjny, który dotyczył praktycznego wykorzystania platformy BI w biznesie.  Ponadto każdy z uczestników otrzymał komplet materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących QlikView.

Już 20 marca br. w Sky Bar Qubus Hotel Prestige w Katowicach odbędzie się kolejne spotkanie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem do wypełnienia formularza rejestracyjnego http://www.jcommerce.pl/qliktalk_rejestracja.

Dodaj komentarz