Zapewne zastanawiacie się dlaczego jestem w koszulce Gouden 11 i co to właściwie jest? Więc może zacznę od początku. Gouden 11 to jeden z projektów, które realizowaliśmy w JCommerce. Jest to gra online, w której każdy wybiera drużynę złożoną z istniejących piłkarzy i na podstawie ich wyników zdobywa punkty. Natomiast koszulkę otrzymałem podczas wizyty u naszego belgijskiego Klienta – De Persgroep – pomysłodawcy i zleceniodawcy tej gry.

Wyjazd do Belgii był doskonałą okazją, żeby odwiedzić siedzibę firmy Klienta, poznać osobiście osoby, z którymi na co dzień współpracujemy oraz zobaczyć jak wygląda życie w tym kraju. Już w trakcie lotu samolotem mieliśmy okazję podziwiać niezapomniane widoki. Na lotnisku czekała na nas delegacja, która zawiozła nas do siedziby firmy w Asse, gdzie zostaliśmy oprowadzeni i przedstawieni wszystkim pracownikom, a następnie skupiliśmy się na pracy. Na tym jednak nie skończył się dzień pełen wrażeń. Wieczorem nasi belgijscy koledzy zabrali nas na degustację lokalnego piwa, po której, zaciekawieni i pełni pozytywnej energii, wyruszyliśmy zwiedzać miasto.

W trakcie kolejnych dni przekonaliśmy się jak wygląda prawdziwe życie w Belgii, gdzie między godziną 9 a 18 miasta świecą pustkami, ponieważ mieszkańcy spędzają całe dni w pracy. Wieczorami zaś, większość miejsc, które można by odwiedzić, niestety jest już zamknięta. Jednakże pracownicy De Persgroep zadbali o ciekawe rozrywki, zabierając nas między innymi na gokarty, gdzie mogliśmy aktywnie odpocząć po zmaganiach z programowaniem w JAVA i PHP.

Poniżej nasza krótka fotorelacja z wyjazdu:

Dodaj komentarz