Kategorie:

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Słowa jednego z najsłynniejszych w historii Polaków jednoznacznie pokazują, co jest tak naprawdę istotne w życiu. Nawet jeżeli posiadamy niewiele, to oddając choćby małą część naszych dóbr osobom bardziej potrzebującym stajemy się bogatsi – nie w znaczeniu materialnym, a moralnym. W tym roku zdecydowaliśmy się udzielić wsparcia podopiecznym Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Siemianowicach Śląskich. Instytucja ta potocznie jest nazywana „Rodzinkowym Domem Dziecka” przez wzgląd na to, że panujące w niej warunki są bardzo zbliżone do tych, które tworzy się w normalnych rodzinach. Pracownicy starają się zminimalizować jej formalny charakter na rzecz osiągnięcia rodzinnej atmosfery i bliższych relacji.

W imieniu JCommerce pragniemy serdecznie podziękować w wszystkim pracownikom, którzy zdecydowali się wesprzeć akcję „Bądźmy szlachetni”. Podziękowania, z osobna, składamy także Marioli, która od początku do końca nadzorowała całość tej świątecznej inicjatywy.

To właśnie dzięki Wam dzieci otrzymały koszulki sportowe, niezbędne artykuły biurowe, zabawki, środki czystości, słodycze, biżuterię dla dziewczynek a nawet… gitarę! Mamy świadomość, że dzieci potrzebują nie tylko wsparcia materialnego, ale także rozwojowego – właśnie dlatego firma ufundowała im voucher na naukę języka angielskiego w Szkole Językowej Moose.

Na Wasze podarunki czekaliśmy do 18.12.2014. W piątek przyjechała Pani Izabela, na co dzień pełniąca funkcję pracownika socjalnego w Siemianowickim ośrodku, by odebrać paczki dla swoich podopiecznych. Rzeczy było tak dużo, że nie tylko nasi dzielni programiści znosili je na kilka razy, ale także nie udało się wszystkiego zmieścić w jednym aucie:)

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Naszym celem jest stała współpraca z Placówką i bieżące udzielanie pomocy dzieciom w tych aspektach, które będą dla nich najważniejsze.

Zapraszamy do fotorelacji:

Dodaj komentarz