„W tym szaleństwie jest metoda – nieszablonowe rozwiązania employer brandingowe w JCommerce” to tytuł prezentacji naszej HR business partner JCommerce – Kasi, na seminarium PARP.

Tematem przewodnim seminarium było „Zarządzanie kompetencjami MŚP”. Zaproszeni eksperci mieli okazję przekazać wiedzę dotyczącą zarządzania kompetencjami pracowników oraz zaprezentować wcielone w życie pomysły w firmach, w których pracują. Kasia pokazała uczestnikom jak pracuje się w JCommerce oraz spędza czas wolny z kolegami. Blog firmowy, uczestnictwo w regatach, dziewczyny z kalendarza czy witaminowe akcje z sokowirówką, to hasła, które wywołały uśmiech na twarzach uczestników. Tym samym potwierdziły, że w JCommerce wiemy jak skutecznie realizować strategię employer brandingową i świadomie budować swój wizerunek. Wystąpienie Kasi cieszyło się dużym zainteresowaniem, a długie rozmowy po zakończonym seminarium były tego doskonałym przykładem.

Więcej informacji dotyczących seminarium znajduje się na stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Dodaj komentarz