Dnia 12.07 na torze kartingowym w Tychach odbyła się impreza integracyjna działu IT firmy eSky.

W zorganizowanych zawodach brali udział pracownicy i współpracownicy eSky, w tym również programiści JCommerce, którzy na co dzień świadczą usługi wsparcia technicznego w technologii PHP i .NET. Do udziału w zawodach zaproszony został też Zarząd JCommerce – w osobach Piotra i Marcina.
Zawody składały się z kilku etapów, które mi.in. klasyfikowały zawodników wg. najszybszego czasu przejazdu – tu bezkonkurencyjny okazał się rajdowiec i wiceprezes eSky.pl – Łukasz Habaj.  Do finału A  – prawdziwego wyścigu – przeszło 10 zawodników z najlepszymi czasami eliminacji, w tym JZarząd w komplecie. Marcin startował z 5 pozycji a Piotr z 8. Wyścig zakończył się naszym sukcesem – Piotr zajął drugie miejsce i był do końca przekonany, że w ścisłym finale milimetry dzieliły go właśnie od wiceprezesa eSky. Jak wielkie było zaskoczenie wszystkich, gdy przy gratulacjach na podium, obok niego stanął Piotr Mynarski – Dyrektor Techniczny eSky, który to na ostatnim etapie ukrywał się pod kaskiem Łukasza Habaja. Łukaszowi doszedł zatem na tor groźny rywal J. Dalsza część imprezy była równie udana, mimo że nasz kolega Sylwester niewiele pamięta, a szkoda, bo takie udane integracje trzeba wspominać przez długi czas 🙂