Nie tylko pracą żyje człowiek. W ramach wzajemnej integracji i dobrej atmosfery pod kątem przyszłej współpracy, postanowiliśmy wraz z naszymi Klientami jak i dostawcami usług wybrać się na narciarski wyjazd integracyjny do Garmisch Partenkirchen.

Przygodę zaczęliśmy od nocnej podroży do Pragi, by stamtąd odebrać Kamila, dla którego JCommerce utrzymuje
i rozwija wdrożenie systemu klasy ERP w technologii Microsoft Axapta w Polsce i w regionie CEE. Po nocnej eskapadzie dotarliśmy na zaśnieżone stoki w Sölden. Od razu po osiągnięciu celu zdaliśmy sobie sprawę,
iż narciarstwo bez wykorzystania aplikacji na platformy mobilne iOS oraz Android nie w pełni nas satysfakcjonuje
i oczywiście natychmiast zaopatrzyliśmy się w odpowiednie mapy tras i system wyliczania efektywności jazdy.

W związku z nieplanowanym niedoborem śniegu w naszej miejscowości, konieczne okazało się dojeżdżanie na wyżej położone stoki i to nawet 100 km dziennie, co miało aspekt krajoznawczy. Dzięki temu w ciągu 3 dni zwiedziliśmy Pitztal Gletscher, Stubai Gletscher i Sölden Gletscher, a dodatkowo każdy z uczestników wyprawy stal się ekspertem
w automatyce systemów pakowania CYKLOP i MESSERSI. To wszystko dzięki Piotrkowi, który podczas podróży dogłębnie wyjaśniał nam tajniki branży.

Na uwagę i podziękowanie zasługuje jeszcze fakt, że specjalnie na nasz wyjazd, portal Qzdrowiu.pl przygotował nam dedykowany „pakiet narciarski”, który obejmował wideokonsultacje medyczne w zakresie interny, ortopedii, rehabilitacji oraz wsparcie psychologa sportowego.

Wkrótce, ponieważ już w lutym i marcu, szykują się kolejne wyjazdy i to w znacznie większym gronie.

Dodaj komentarz