Kontynuując biegową przygodę stwierdziłem, że zamiast się samotnie katować i męczyć biegając po lasach podczas tak zwanego „długiego wybiegania”, wraz z Marcinem, wezmę udział w Helsinki City Marathon 2013. Była to świetna okazja, żeby poćwiczyć z reprezentantem zespołu JCommerce Team przed udziałem w charytatywnym biegu Katowice Business Run.

Mój wybór padł na Helsinki głównie ze względu na sentyment do tego miejsca ponieważ były tam realizowane, wraz z firmą Solita, pierwsze duże międzynarodowe projekty w Javie i BusinessObjects. Tworzyliśmy tam również projekt w ASP.NET. Na miejscu, zupełnie przypadkiem, w trakcie nocnego spaceru miastem, spotkałem świecące logo naszych klientów.

Podczas maratonu, wyposażony w koszulkę z Logo HUMANZ – Innowacyjnej Agencji Interaktywnej – ruszyłem w bój trasami miasta, które swoim wyglądem mnie nie zachwyciło. Fakt ten rekompensowało towarzystwo oraz oferowane napoje, wyżywienie i wsparcie na trasie. 😉 Na mecie każdy z uczestników otrzymał medal. Wszystko to sprawiło, że bieganie stało się jeszcze przyjemniejsze. Natomiast fakt finiszu na stadionie, na którym rok wcześniej odbyły się lekkoatletyczne mistrzostwa Europy oraz entuzjazm kibiców na trybunach pozwolił zapomnieć o nadchodzącej jesiennej aurze.

Teraz pozostaje już tylko trzymać kciuki za JCommerce Team 15 września podczas biegu Katowice Business Run 2013.

Dodaj komentarz