Jak wielu z Was zauważyło rozrasta się park samochodowy JCommerce. Po wielu produktach marek zagranicznych jak SKODA, KIA, FORD, TOYOTA przyszła pora na produkt naszej rodzimej motoryzacji! Czując dumę z tego, że JCommerce wybrało właśnie tę drogę rozwoju muszę zacytować klasyka: „Patrzcie to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!”.

Bo jak ruszać, to pełną parą!

Otóż dnia 14.02.2015 do parku maszynowego JCommerce  pod patronatem, czującego bluesa, Piotra Zyguły dołączył FSC Żuk z zakładów samochodowych w Lublinie. Egzemplarz bardzo zadbany, igła stan, kupiony od lekarza, oczywiście Niemca, który płakał jak sprzedawał maszynę jeżdżoną tylko i wyłącznie przez swoją matkę. Może właśnie dlatego pod jego maską drzemie 2,4 litrowy silnik diesla BMW o mocy 115KM z turbo, kompletnie wymienione zawieszenie oraz wnętrze. Tak proszę Państwa, 115 niemieckich kucy zawstydziło już nie jednego na pierwszych testach na trasie Warszawa – Katowice, gdy kierowcy Transitów, Ducato itp. zbierali swoje szczęki z podłogi widząc mijający ich pocisk z prędkością 150 km/h.

Nasza nowa „służbówka” opuściła fabrykę w 1995 roku, by już po 19 latach trafić do jednego z najbardziej renomowanych w Polsce warsztatów w podwarszawskich Markach. To nie mechanicy, to artyści! I to właśnie oni stworzyli jedyną na świecie mechaniczną wersję Geotrupes impressus. Narodził się JImpressus! Unikalne połączenie niemieckiej techniki i lublińskiego temperamentu.
JImpressus będzie towarzyszył nam we wszelkiego rodzaju eventach jak juwenalia, targi pracy, imprezy integracyjne, stając się częścią JTeamu. A z końcem sierpnia weźmie udział w rajdzie Złombol 2015! Trasa rajdu wiedzie przez kręte drogi Czech, Austrii, Szwajcarii, aż po metę w Passo dello Stelvio we Włoszech (2758 m n.p.m.).
O wszelkich pracach modernizacyjnych będziemy informować na bieżąco. Stay tuned!

Daniel & Krzysiek
Ojcowie pomysłu

JImpressus-JCommerce

 

Dodaj komentarz