Piątek, 7 grudnia, godzina 15:00, JOffice, hmmm pusto wszędzie, cicho wszędzie, co to będzie, co to będzie? 🙂   Na stanowiskach pracy pozostali tylko Ci, którzy na „JMikołajki dla dużych dzieci” idą prosto z pracy, czyli w większości zapracowane JKobiety! A JMężczyźni, jak to mężczyźni, robią się piękni na wieczorną imprezę. Gdy ostatnie godziny pracy dobiegają końca i zbliża się czas do wymarszu każdy jest już w szampańskim nastroju, ahhh dlaczego? bo uwielbiamy nasze integracje, zawsze jest miło i zabawnie.

Gdy zjawiliśmy się w knajpie już czekali na nas pierwsi goście, reszta tłumnie nadeszła trochę później. Wszyscy gotowi? Zaczynamy JMikołajki! Bogaty catering, open bar, znajome twarze, własny dance floor a na nim dobra muzyka puszczana przez samego Marcina Siemieńskiego, no czego chcieć więcej? Oj, jesteśmy rozpieszczani przez JSzefostwo. Imprezę rozpoczęliśmy grzecznie od wysłuchania JNewsów oraz podziękowań. A po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęliśmy wspólne szaleństwo. Chociaż towarzystwo troszkę nam się rozchodziło by zasilać drugi parkiet, gdzie grał jeden z naszych .Netowców Robert, wracaliśmy by odpocząć i dyskutować o życiu z resztą JCommercowiczów. Dlatego właśnie impreza trwała do późnych godzin. Niektórzy niezmordowani tańczyli do 03:00 nad ranem! Trzeba pogratulować im wspaniałej formy i mocnej głowy. Co więcej, każdemu było żal, gdy musiał żegnać się z towarzystwem kiedy nadchodziła jego godzina zero. Dobrze, że już za niedługo znowu będziemy mieli okazję na wspólne szaleństwa, bo wtedy można zaobserwować jak niektórych rozpiera pozytywna energia, która na co dzień ukryta jest pod maską „poważnego programisty” 🙂

Teraz oficjalnie, chciałam wszystkim podziękować za możliwość spędzenia tak miłego wieczoru w jeszcze milszym JTowarzystwie. Moi drodzy, dodatkowo z okazji Świąt życzę Wam byście zawsze byli tak fantastyczni jak jesteście, bo warto jest przebywać w gronie wartościowych ludzi, którym uśmiech nie schodzi z twarzy. Niech zawsze będzie tak pozytywnie jak jest! Wesołych i dzięki.

Dodaj komentarz