JPizza z Orbit One

27Wrzesień 2012
Kategorie:

Każdy jakieś hobby ma… a ja robię pizzę :). Świat IT jest piękny, szybki, zmienny, mobilny i bujający w chmurach. Jednak czasami pora się oderwać od skomplikowanych technologii i pojęć typu nearshore software development, mobile development i Quality Assurance, nie wspominając już o Agile czy SCRUM – po prostu pizza, proste smaczne i przyjemne.

Rok temu, na wakacjach w Kalabrii (http://blog.jcommerce.pl/pogodzinach/czym-zajmuje-sie-prezes-w-wolnym-czasie/) nabrałem pierwszych doświadczeń w sztuce bycia pizzaiolo. Od razu wiedziałem że to jest to, że chcę to robić, że chcę taki piec, że chcę robić taką focaccię, taką capriciosę, prosciutto crudo i diavolę!!!

I tak mała, niewinna przygoda wakacyjna zamieniła się w spontaniczne hobby. Dzięki uprzejmości właścicieli najlepszego, najprzytulniejszego i najsympatyczniejszego lokalu w Katowicach – Pizzerii Lenarte – http://www.facebook.com/lenarte mogę kontynuować moją przygodę i pomagam Franco i jego zespołowi wypiekać rewelacyjną pizzę. WIELKIE DZIĘKI za taką możliwość i polecam wszystkim smakoszom LEN ARTE Cucina Italiana.

Mam nadzieję, że zespołowi JO1 wraz z Olivierem i Lievenem smakowało oraz potwierdzą  moje kompetencje w tej dziedzinie, a przynajmniej moje starania.

P.S. Karol! – prosiłeś o very spicy :).

Dodaj komentarz