Kategorie:

 

 

 

 

 

24 listopada silna reprezentacja JCommerce pojawiła się na Targach Kariery Programisty w Katowicach. Dział HR reprezentowały Kasia Musialska, Paulina Jaros i nowy nabytek wśród stażystów – czyli ja. Nie mogłyśmy podarować sobie okazji, żeby zachęcić jak największą ilość świetnych specjalistów do przyłączenia się do zespołu JCommerce. Wspaniałym pomysłem i jednocześnie tym co nas wyróżniało spośród innych pracodawców, była obecność naszych ekspertów z poszczególnych działów: Business Intelligence –  podwójnie reprezentowany przez Kasię i Rafała, JAVA w postaci Daniela oraz .NET w osobie Marcina.

Po dotarciu do Hotelu Park Diament, w którym odbywały się Targi, stanęliśmy przed wyzwaniem z obszaru pracy zespołowej – ścianka, choć w końcowym efekcie pięknie się prezentuje – musi być przez kogoś złożona.  Z wykorzystaniem wyobraźni przestrzennej, bądź też metody prób i błędów, daliśmy radę.  Z rozłożeniem wszystkich materiałów zdążyliśmy jeszcze przed przybyciem pierwszych uczestników Targów.

Największym zainteresowaniem cieszyli się Nasi eksperci – odpowiadali na pytania potencjalnych kandydatów, z zaangażowaniem dyskutowali i opowiadali o projektach w jakich biorą udział. Rolą działu HR natomiast, było informowanie o przebiegu procesu rekrutacji, wymaganiach wobec kandydatów oraz możliwościach rozwoju jakie oferuje JCommerce. Nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania – wręcz przeciwnie. Nie daliśmy się zmęczeniu. Dodatkowo morale poprawiła wizyta Marcina Siemieńskiego – naszego wiceprezesa.

Bardzo przyjemnym akcentem na koniec dnia, było rozlosowanie wśród uczestników iPoda Shuffle – nagrody ufundowanej przez JCommerce. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się Pan Krzysztof. Serdecznie gratulujemy!

Myślę, że udział w Targach przyniesie wiele pozytywnych efektów. Poznaliśmy interesujących i kompetentnych specjalistów. Mamy nadzieję, że już niedługo dołączą do Naszego JZespołu.

Dodaj komentarz