27 października odbyło się kolejne spotkanie rozwojowe w ramach Akademii Kompetencji JCommerce. Tym razem przeprowadziliśmy wewnętrzne szkolenie dotyczące Wzorców projektowych w zastosowaniu praktycznym.

Warsztat przygotował i poprowadził DACH, co było gwarancją jakości oraz zainteresowania. Również forma spotkania przypadła do gustu uczestnikom, gdyż przeplatała ze sobą prezentację i wartościową dyskusję. DACH rozpoczął od ważnego dla każdego programisty zagadnienia, a mianowicie, jaki wpływ ma wybór wzorców projektowych na wykonywanie zadań dwa razy szybciej, trzy razy wydajniej i cztery razy lepiej. W dalszej części dyskutowano o wpływie cech osobowościowych na wybór konkretnych wzorców projektowych oraz ich typach, jak również o procesie wytwarzania oprogramowania. Na koniec, jak na każdym przyzwoitym szkoleniu, nie zabrakło konkursów z nagrodami. Uczestnicy otrzymali naklejki oraz smycze z różnych konferencji branżowych. Wiadomo – nagrody to coś co programiści lubią najbardziej! 🙂

Organizatorzy dziękują przede wszystkim DACH za zaangażowanie i profesjonalizm, osobom obecnym za uważne słuchanie i aktywne uczestnictwo. Wszystkim gratulujemy otrzymania CERTYFIKATÓW 🙂 JPeople zapraszamy na kolejne szkolenia z cyklu Akademii Kompetencji JCommerce!

 

 

Dodaj komentarz