Wartością jest dla nas wiedza, ważny jest dla nas student, w tworzeniu rozwiązań IT stawiamy na kreatywność.

Dnia 7.11.2013 roku uczestniczyliśmy w IT Academic Day na Uniwersytecie Śląskim. W tym samym dniu rozpoczęliśmy pracę nad JPoint’em – projektem „JStudent – synergia nauki i biznesu”, który polega m.in na przeniesieniu kawałka przestrzeni biurowej do Instytutu Informatyki.

Nasza obecność połączyła w sobie naukowe podejście związane z prelekcją Tomka Krupy na temat SQL Server 2014 oraz prezentację ścieżek rozwoju, które oferujemy w swoich ofertach stażowych. Na liczne pytania studentów, które dotyczyły możliwości nabierania doświadczenia odpowiadała Kasia Musialska. Jednak to nie wszystko. Biorąc pod uwagę to, że pracujemy nad pierwszym w Polsce JPoint’em, ja zajęłam się promocją tego wydarzenia. Miałam okazję by zachęcić studentów do partycypacji w naszej akcji poprzez zaprojektowanie elementów graffiti, które będą się znajdowały na jednej ze ścian JPoint’u.

Promocja nowych obszarów wiedzy, nabierania doświadczenia w programach stażowych oraz zachęcanie studentów do kreowania czegoś nowego i innowacyjnego, jak graffiti, to elementy, które podkreślają co jest dla nas ważne.

 

 

Dodaj komentarz