Nie tylko stale rozwijamy się w dziedzinie usług IT, ale także aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach sportowych, również tych poza granicami naszego kraju. Tym razem nasi prezesi pobiegli ramię w ramię z klientami podczas Stockholm Marathon 2014 oraz Helsinki Marathon 2014. Zarówno uczestnictwo w maratonach, jak i stworzenie planów współpracy z partnerami na kolejne miesiące jest dla nas sukcesem.

Nasz dynamiczny rozwój, ciągły wzrost kompetencji, wykorzystanie najnowszych technologii IT – wszystko to sprawia, że możemy realizować projekty o coraz to większym zasięgu. Międzynarodowe doświadczenie we wdrażaniu narzędzi QlikView, Microsoft BI i Liferay pozwoliły nam na nawiązanie relacji partnerskich z przedstawicielami rynku skandynawskiego.

Aktualnie współpracujemy z partnerem z Finlandii, już niebawem planowany jest kolejny projekt z zakresu Business Intelligence, realizowany dla klienta z branży urządzeń medycznych w Kopenhadze. Możliwe, że w podobnym czasie firma rozpocznie działania w Oslo, stolicy Norwegii.

A tymczasem jesteśmy mocno zaangażowani w największą imprezę biegową na Śląsku – Silesia Marathon 2014, pełniąc rolę nie tylko partnera technologicznego, ale także wystawiając własną, liczną reprezentację. Na potrzeby tego wydarzenia stworzyliśmy aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS, Android oraz Windows Phone, wspierającą zawodników na trasie biegu.

Poniżej relacja z obu skandynawskich eventów.

 

 

Dodaj komentarz