JStatek

17Kwiecień 2012

W pierwszej połowie kwietnia JZałoga uczestniczyła w szkoleniu „Pracownik – pracodawca. Relacja nowej generacji”
w ramach Akademii Kompetencji JCommerce współfinansowanej ze środków EFS. Celem szkolenia było uświadomienie pracownikom ich roli w firmie oraz przygotowania do zdobywania nowych kompetencji z zakresu min.: skutecznej komunikacji, pracy w grupie oraz budowania relacji w zawodowym środowisku.

Szkolenie przeprowadził dr Jerzy Rosiński, wybitny specjalista i trener biznesu, który na co dzień współpracuje z Uniwersytetem Jagiellońskim. Dr Jerzy Rosiński swoje zainteresowania skupia głównie wokół zarządzania pracownikami w sektorze nowych technologii, ponadto jest autorem wielu publikacji związanych z tematyką zarządzania personelem.

W ciągu dwóch dni JZałoga dzielnie angażowała się w to, by szkolenie przyniosło jak najlepsze rezultaty. Nieskromnie powiemy – udało się! Nasz team uświadomił sobie jak ważną część firmy stanowi i dlaczego JCommerce odnosi tak wiele sukcesów. Siłą naszej firmy są nasi pracownicy! I mimo tego, że upłynęło już kilka dni od szkolenia to dla nas nadal stanowi ono źródło inspiracji i radości. Bo przecież niecodziennie mamy okazję odkryć firmę
w zupełnie nowej i metaforycznej odsłonie statku czy pizzy 🙂
Dodaj komentarz