Kategorie:

Od czasu zdobycia przez zespół BI mistrzostwa działowego w piłce nożnej minął już ponad rok. Onieśmieleni zwycięstwem niepozornych BI’owców specjaliści .NET, PHP, JAVA, członkowie Zarządu oraz handlowcy schowali swe stroje głęboko w szafach, a korki zawiesili na smutnie sterczących w domowym zaciszu kołkach…

Do czasu! Wzrastająca forma biegowa Prezesa wzbudziła w nim dawne emocje, skłoniła do zakupu nowych, jaskrawych halówek i podjęcia wyciskających siódme poty treningów. W tym celu zorganizowane zostały “czwartki z halą”, podczas których wszyscy chętni mogą podnosić swoje umiejętności w sztuce kopania piłki poprzez rywalizację z zaprzyjaźnioną drużyną Workexpress.

Nasi piłkarze są już po 3 meczach i jeden wniosek jaki z pewnością można wyciągnąć to fakt, że nie tylko piłka jest kopana w trakcie wieczornych meczy na Witosa. Nie wszystkim przeszkadza to jednak w dobrej zabawie i wypoceniu zebranego w ciągu dnia stresu, dlatego frekwencja jak na razie dopisuje. Oby tak dalej, a być może wspólne treningi zaowocują powstaniem prawdziwego JZespołu!

Dodaj komentarz