We are a team

23Październik 2012
Kategorie:

Czas płynie nieubłaganie i w zapomnienie na pewno poszły wiosenne trudy i poty .NETowców podczas Silesia Marathon oraz późniejszy obóz biegowy JCommerce, a mamy już przed sobą jesienny sezon wyzwań i ciekawych imprez sportowych. U mnie tym razem padło na Brukselę, która nam nie kojarzy się już tylko z Unią Europejską ale jest też dla nas ważnym biznesowym punktem na mapie. Współpracę z naszymi belgijskimi klientami opieramy zarówno na oferowaniu dostępności zasobów i spełnianiu wymagań technicznych, jak również staramy się tworzyć dobrze funkcjonujące teamy, które stają się częścią zespołów klienta. Osiągamy to nie tylko dbając o coraz lepszą komunikację ale także coraz w większym stopniu przez integrację, której źródłem jest wspólna realizacja zainteresowań i stawianie sobie nowych wyzwań.

Jedną z okazji do spotkania się i omówienia obecnej współpracy, realizowanych projektów i planów na przyszłość był właśnie tegoroczny Marathon w Brukseli. Tym razem wyzwanie było podwójne. Wspierało mnie i kibicowało dwóch naszych Klientów – zupełnie różnych od siebie ze względu na technologię (.NET i JAVA), wielkość firmy czy sposób zarządzania projektami. Z ogromnym zaciekawieniem oczekiwali na mój występ i co najbardziej motywujące, planowali mnie wspierać i obserwować na trasie biegu. Znając ich oczekiwania co do jakości naszych usług i realizacji projektów, nie miałem wyjścia jak podjeść do tematu najlepiej jak umiałem i jak byłem przygotowany (a tu zawsze jest wielka niewiadoma 🙂 ) i po prostu potwierdzić naszą wysoką klasę. Piękna słoneczna pogoda oraz dobrze rozegrany taktycznie bieg pozwoliły mi na osiągniecie rekordu życiowego oraz dobrą prezencję do zdjęć podczas i po biegu.

A tak na marginesie myślę, ze wszyscy członkowie zespołów JCommerce wykonali w tym roku świetną robotę i każdego dnia naszymi działaniami bez wyjątku staramy się wdrażać idee Team Extension, która ma jeden cel – WE ARE A TEAM.

Dzięki wielkie też dla mojego fotografa oraz Dyrektora Technicznego – Jarka za wsparcie i pomoc przed, po i w czasie biegu!

Dodaj komentarz