W połowie listopada trzech studentów ze śląskich uczelni dołączyło do JZespołu by pełnić rolę Ambasadorów JCommerce. Ich zadaniem jest reprezentowanie firmy w środowisku akademickim tj. na Politechnice Śląskiej, Uniwersytecie Śląskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym Katowicach.

W listopadzie zainaugurowaliśmy pierwszą edycję Programu Ambasador JCommerce, która trwać będzie przez cały rok akademicki 2014/2015. W kolejnych latach planujemy rozszerzyć projekt o inne uczelnie partnerskie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Programie Ambasador JCommerce zapraszamy na naszą www.

Przeczytaj co mówią o sobie Ambasadorzy JCommerce.

 

Mariusz – Uniwersytet Śląski
mariusz.mazgaj@jcommerce.pl 

Jestem studentem trzeciego roku Inżynierii Biomedycznej ze specjalnością Informatyka Medyczna. Interesuję się zastosowaniem informatyki w medycynie i innych obszarach, szeroko pojętym IT, grafiką komputerową, analizą danych, projektowaniem i zarządzaniem. Oprócz tego uprawiam sport (bieganie, siatkówka, pływanie), pasjonuję się muzyką, gram na gitarze, fotografuję, tworzę albumy zdjęciowe, lubię obróbkę i retusz zdjęć oraz podróże i chodzenie po górach. Jestem założycielem i przewodniczącym Koła Naukowego ‘Piranie’, aktywnie działam też w innych kołach naukowych i organizacjach nie tylko studenckich. Miałem możliwość czynnego uczestnictwa w zagranicznej konferencji w Kownie na Litwie oraz na X. Festiwalu Nauki. Nie boję się nowych wyzwań, mam głowę pełną pomysłów, a gdy mam zbyt dużo wolnego czasu, czuję niedosyt. Dlatego staram się nie próżnować i wymyślam różne inicjatywy, żeby móc się ustawicznie rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

 

 

Tomasz – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
tomasz.zagorny@jcommerce.pl

Studiuję Informatykę i Analitykę Gospodarczą. Gdy dowiedziałem się, że zostałem wybrany na Ambasadora JCommerce nie mogłem uwierzyć w swoje szczęście! Bardzo się cieszę, że mogę reprezentować JCommerce na mojej uczelni. To dla mnie duże wyróżnienie i powód do dumy. Do życia i postawionych mi zadań staram się podchodzić z dużą dozą optymizmu. Jestem pomocny, ambitny i otwarty na innych ludzi. Mam głowę pełną pomysłów, które staram się skutecznie realizować. W JCommerce najbardziej imponuje mi przyjacielska atmosfera panująca wewnątrz zespołu oraz zaangażowanie z jakim pracownicy podchodzą do realizacji wyznaczonych celów. Wartości te chciałbym przekazać moim kolegom ze studiów. W wolnym czasie gram w squasha, piłkę nożną, czytam książki i chodzę do teatru. Kiedyś nawet próbowałem swoich sił na scenie, jednak świat IT pochłonął mnie bez reszty!

 

 

Mateusz- Politechnika Śląska
mateusz.gajda@jcommerce.pl

Jestem studentem pierwszego roku na wydziale AEI – Politechniki Śląskiej na kierunku – Control, Electronic, and Information Engineering (Makrokierunek – studia w języku angielskim). Moim zdaniem, dzięki zajęciom w obcym języku będę posiadał większą bazę specjalistycznego słownictwa, a to może być mile widziane przez przyszłych pracodawców. W wolnym czasie uwielbiam uprawiać sporty, gdyż wyznaję zasadę równowagi pomiędzy pracą umysłową, a wysiłkiem fizycznym. Zbilansowanie tych dwóch płaszczyzn pozwala mi być bardziej kreatywnymi oraz pełnym życia. Należę do sekcji siatkówki PŚ, a także pełnię obowiązki sędziego w Śląskim Związku Piłki Siatkowej. Oprócz sportu uwielbiam poczytać dobry skandynawski kryminał.

 

 

Dodaj komentarz