Kategorie:

JAVA 8 tym razem zwabiła do siedziby JCommerce gości z zewnątrz. Miłośnicy programowania, na których niezwykle kusząco zadziałała perspektywa poznania wyrażeń lambda i strumieniowych operacji na kolekcjach, licznie przybyli na warsztaty Michała i Łukasza.

Warsztat „Java 8 – in love again” okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Nie tylko samo szkolenie, na którym nasi specjaliści pokazali jak programować zwięźlej i wydajniej, ale także jego organizacja spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony uczestników. Jako że szkolenie odbyło się w godzinach wieczornych, osoby pracujące również mogły się na nim pojawić bez konieczności zwalniania z pracy i tracenia cennych programistycznych godzin.

Java zaskoczyła? Jak najbardziej! Pojawiło się w niej solidne API służące do przetwarzania dat i czasu, zainspirowane biblioteką Joda Time. Co więcej, wszystkie dotychczasowe i nowe funkcje z łatwością integrują się ze sobą, dzięki wprowadzeniu domyślnych implementacji metod na interfejsach.

Michał i Łukasz nie tylko wygłosili wykład, ale także wcielili się w rolę JPrzewodników i oprowadzili uczestników po siedzibie naszej firmy. Jako że rozwój umysłowy wymaga sporego nakładu energii, sił do dalszego zdobywania wiedzy naszym gościom dodała pyszna pizza.

Dodaj komentarz