Kategorie:

JCommerce dba o rozwój swoich pracowników nawet w czasie wakacji. Piękne słońce nikomu nie przeszkodziło w zgłębianiu wiedzy z Microsoft Dynamics AX. 

7 sierpnia 2014 w naszej siedzibie odbyło się szkolenie z zakresu Microsoft Dynamics AX. Uczestniczyli w nim nie tylko nasi pracownicy, ale także goście pochodzący spoza firmy. Podczas ośmiogodzinnego spotkania eksperci JCommerce – Piotr Łuków vel Broniszewski oraz Rafał Bankiel, przybliżyli uczestnikom zagadnienia związane z architekturą systemu Microsoft Dynamics AX 2012. Szczegółowo przedstawili środowiska IntelliMorph czy MorphX, poruszyli istotne kwestie słowników danych, interfejsów użytkownika, obiektów i klas, a także  dostępu do baz danych. Omówili również narzędzia do kastomizacji (personalizowania) systemu oraz pokazali, na jakich zasadach działa edytor X++.

Szkolenie DAXTrenerzy

Jako, że JCommerce stawia na aspekty praktyczne, trenerzy odeszli na chwilę od teorii i zapoznali uczestników z ćwiczeniami, które w niedalekiej przyszłości pomogą im w zastosowaniu poznanej wiedzy w pracy zawodowej. Dzięki przeprowadzonemu szkoleniu uczestnicy mieli szansę na efektywne przygotowanie się do egzaminu Microsoft MB6 -869. Całość odbyła się w przyjaznej, sprzyjającej przyswajaniu wiedzy atmosferze.

Dodaj komentarz