Większość z nas słysząc „lipiec” myśli sobie: „wakacje, słońce i słodkie lenistwo”, jednak dziewczyny z HRu nigdy nie próżnują, nawet w okresie letnim mamy głowy pełne pomysłów i przepełnia nas energia do działania. Dla nas lipiec to przede wszystkim obrony na kierunkach informatycznych, czyli możliwość poznania nowo upieczonych absolwentów z zapałem do pracy.

JDrużyna, w skład której wchodziła Iza, Kasia, Marta, Paulina i Justyna, była zaangażowana w akcję informacyjną dot. pracy w JCommerce. Kilkakrotnie wyruszałyśmy na śląskie uczelnie ubezpieczone w słoneczne JOkulary, JKoszulki oraz torby pełne gadżetów dla zestresowanych absolwentów. Podczas akcji dopingowałyśmy broniących się, podtrzymując ich swoim silnym ramieniem i darząc promiennym uśmiechem 😉 Dla pokrzepienia absolwenci otrzymywali od nas specjalne gadżety, takie jak piłeczki antystresowe oraz okulary przeciwsłoneczne na wakacje, po których, miejmy nadzieję, zasilą nasze szeregi w JCommerce.

Akcja była kierowana nie tylko do absolwentów, każdy chętny student informatyki mógł uzyskać informacje na temat firmy oraz staży w JC. Spotkania z JDrużyną gwarantowały studentom chwilę na odstresowanie się, a pozytywna atmosfera zachęcała ich do wymiany doświadczeń i humoru.  Już teraz jesteśmy pewne, że odniosłyśmy sukces, gdyż spływają do nas pierwsze zgłoszenia.

Do końca wakacji jeszcze daleko, dlatego jeszcze raz wszystkim studentom życzymy dużo słońca i wielu niezapomnianych przygód. Z niecierpliwością czekamy na kolejne dokumenty aplikacyjne i miejmy nadzieję do zobaczenia już we wrześniu  😉

 

Dodaj komentarz