Tematem tegorocznego IBM Cognos Performance Forum, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako partner, były analizy, prognozy, kontrolowanie i optymalizacja działań.

IBM Cognos Performance Forum to seria konferencji, które odbywają się każdego roku w ponad 50 krajach na całym świecie. Spotkanie, które odbyło się 16 listopada w Warszawie było już trzecią edycją w Polsce. W hotelu Sheraton zgromadziło się ponad 300 osób. Wśród nich znajdowali się dyrektorzy działów finansowych i IT, a ponadto pracownicy IBM zajmujący się na co dzień współpracą z partnerami i Klientami, którzy wykorzystują lub interesują się narzędziami analitycznymi IBM Cognos.

Podczas IBM Cognos Performance Forum 2012 przedstawiciele IBM prezentowali najnowsze rozwiązania analityczne dedykowane do wsparcia raportowania, analizy, konsolidacji finansowej, planowania oraz prognozowania. Reprezentanci IBM bardzo żywiołowo dyskutowali na temat poprawy przejrzystości oraz jakości analiz, a także skuteczności zarządzania wynikami, ryzykiem i zapewnieniem zgodności z przepisami i regulacjami.

Cognos Forum było również doskonałą okazją do zaprezentowania wspólnych osiągnięć – przedstawienia najciekawszych projektów wdrożenia IBM Cognos w polskich przedsiębiorstwach, a także korzyści biznesowych, jakie udało się w ten sposób osiągnąć.

 

Dodaj komentarz