BI or not to BI czyli Business Intelligence w dwóch odsłonach. A właściwie w trzech, gdyż tyle osób reprezentowało JCommerce na spotkaniu ze studentami Wydziału Matematyki Stosowanej Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie 12 marca.

Prezentacje rozpoczął Marcin z działu sprzedaży, który wprowadził studentów w tajniki rozwiązań BI porównując konkretne narzędzia, następnie Marcin – specjalista  Business Intelligence opowiedział o rolach projektowych oraz konkretnych wdrożeniach, na koniec ANJA inspirowała do poszukiwania koncepcji na rozwój własnej ścieżki zawodowej już w trakcie studiów.

I choć zapewne tylko nieliczni wybiorą BI jako ścieżkę swojej kariery, to studenci, którzy tłumnie przybyli na spotkanie z nami byli pod wrażeniem wiedzy i kompetencji, jakie posiada JCommerce. Daliśmy się również poznać jako firma, w której atmosfera jest wyjątkowa, a podejście do rozwoju pracownika przemyślane.

Chcieliśmy podziękować studentom za uwagę, wyjątkowo dojrzałe podejście, a przede wszystkim za liczną obecność. Doceniamy tym bardziej, że tuż obok odbywały się targi pracy, wykład nie był obowiązkowy, a w dodatku piękna wiosenna aura sprzyjała bardziej spacerom niż przesiadywaniu na sali wykładowej 🙂

Nam studenci podziękowali już na sali – oklaskami na stojąco 🙂

Ps. Podziękowania również dla profesora Pawła Wojdy oraz doktor Anety Dudek za zaproszenie.

Dodaj komentarz