Kategorie:

W dniach 21-22 maja br. ponad 50 managerów i właścicieli polskich firm wzięło udział w drugim turnieju golfowym w ramach cyklu rozgrywek Golf Business League, którego sponsorem generalnym jest firma JCommerce wraz z QlikView. Tym razem areną zmagań było pole golfowe Sierra Golf Club w Wejherowie.

Tradycyjnie pierwszego dnia został rozegrany turniej drużynowy w parach, w formacie Better Ball. Na najwyższym stopniu podium uplasowała się drużyna w składzie – Krzysztof Geritz / Mariusz Krużyński.

JCommerce wraz z QlikView jako sponsorzy generalni tegorocznej edycji Golf Business League, ufundowali nagrodę główną w jednym z konkursów „Nearest to the pin”, którego zwycięzcą został pan Andrzej Dróżdż. Tak jak to miało miejsce podczas pierwszego turnieju, uczestnicy mieli również możliwość zgłoszenia udziału w bezpłatnym projekcie pilotażowym QlikView Seeing is Believing.

Naszą firmę w turnieju dzielnie reprezentował prezes zarządu Piotr Zyguła, który również zwyciężył w konkursie „Nearest to the pin”.

Podczas drugiego dnia zawodów uczestnicy zmierzyli się już w turnieju indywidualnym, rozgrywanym w formacie Stableford Netto w trzech grupach handicapowych. W grupie podstawowej zwyciężył pan Andrzej Jesionek (32 pkt.), drugie miejsce zajął pan Mieczysław Pohl (31 pkt.), z kolei na trzecim stopniu podium uplasował się pan Andrzej Meronk (31 pkt.).

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy na trzeci turniej z cyklu Golf Business League, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w Warszawie na polu Sobienie Królewskie GC.