Z wielką przyjemnością informujemy, że firma JCommerce została uhonorowana nagrodą HR Najwyższej Jakości przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Jako jedna z 26 firm z całej Polski możemy pochwalić się najlepszymi praktykami personalnymi, które są z sukcesem wdrażane.

Oficjalna gala, na której odebrałyśmy nagrodę odbyła się w bajkowych okolicznościach… czyli na zamku krzyżackim w Rynie. Wśród zaproszonych gości na Galę HR Awards Ceremony byli m. in.: Menagerowie HR z wiodących firm w Polsce, przedstawiciele Kancelarii Premiera i organizacji pozarządowych. Po oficjalnej części odbyły się walki rycerskie, które zrobiły na nas niemałe wrażenie. A na zakończenie wieczoru, niczym Kopciuszek wyruszyłyśmy na „bal”, na szczęście buciki nie zostały zagubione 😉

Wyjazd był również związany ze wspólną debatą zaproszonych firm nad standardami realizowanych praktyk i staży. Debata zakończyła się sukcesem, a mianowicie został opracowany Program Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk, będący zbiorem norm i standardów, które są uznane za kluczowe przy organizacji programów stażowych.

„Jestem zwycięzcą”– tak wraz z Kasią podsumowałyśmy kolejne JOsiągnięcie 🙂

 

Dodaj komentarz