Conference_Banner_IiB

22-23 września 2011 mieliśmy okazję uczestniczyć w III Forum Intelligence in Business zorganizowanym w Warszawie w hotelu Courtyard by Marriott.

Na III Forum Intelligence in Business złożyło się aż pięć konferencji. Obok strategii sprzedażowych i rozwiązań IT, omawiano również kwestie segmentacji rynku, innowacyjnych działań w zakresie marketingu oraz zarządzania finansami, poruszono również zagadnienia optymalizacji pracy związanej z obsługą systemu BI i CRM. Na konferencji Sales Performance swoim doświadczeniem podzielili się m. in. dyrektorzy handlowi takich spółek jak: Atlas, Curver, Makro, Barlinek, Grupa Energia oraz EFL SA. Spotkanie zakończyła debata „od handlowca do gwiazdy sprzedaży”, podczas której 3 dyrektorów handlowych zaprezentowało swoją ścieżkę kariery, którą to rozpoczęli od przedstawiciela handlowego.

Naszym wkładem w konferencję były indywidualne spotkania, w trakcie których przedstawialiśmy nowe autorskie rozwiązanie jakim jest system Business Intelligence dla małych i średnich firm. Jest to najbardziej optymalne połączenie rozwiązań wiodących producentów takich jak SAP, Microsoft oraz Dell, które pozwoliło stworzyć produkt klasy BI o identycznych względem rozwiązań korporacyjnych funkcjonalnościach raportowo-analitycznych, ale dostępny w niezwykle atrakcyjnej cenie. Więcej na temat JBI na www.jbusinessintelligence.pl.

Dodaj komentarz