Kategorie:

Była to dla mnie pierwsza okazja, aby móc się wreszcie wykazać oraz wspomóc promocję firmy. Nie odczuwałem większej tremy, wiedziałem, że jako zespół jesteśmy świetnie przygotowani zarówno od strony merytorycznej, jak i organizacyjnej.

ITAD Politechnika Śląska - JCommerce

Od pierwszych minut pobytu na Politechnice Śląskiej nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów obecnych na ITAD. Jeszcze więcej osób podeszło podczas prelekcji przeprowadzonej przez Mariolę oraz Sławka, którzy bardzo ciekawie przedstawili historię firmy i jej wewnętrzne funkcjonowanie, a także pokazali kilka przyciągających uwagę operacji na bazach danych. Zebrani chętnie odpowiadali na zadawane podczas prelekcji pytania konkursowe, a prawidłowe odpowiedzi mogły zostać nagrodzone JKalendarzem. Zainteresowani pracą studenci z dużą uwagą przysłuchiwali się informacjom związanym ze stażami oraz ofertami pracy.
Jeśli chodzi o moje własne odczucia… Byłem bardzo podekscytowany, iż w końcu mogę spróbować swoich sił w podobnym wydarzeniu. Z łatwością trafiałem do studentów opisując im, na czym polega staż w JCommerce i jak on wygląda w praktyce. Sprawiło mi to dużą frajdę i dało sporo satysfakcji. satysfakcję. Szczerze mówiąc nie mogę doczekać się kolejnej okazji, aby móc się wykazać!:)

Pozdrawiam,
Mateusz Gajda

Dodaj komentarz