Kategorie:

Za nami kolejny, czwarty, turniej z cyklu Golf Business League, który odbył się w dniach 20-21 sierpnia. Tym razem miejscem rozgrywek było pole golfowe Rosa Private GC w Konopiskach położonych ok. 14 km od centrum Częstochowy. Sponsorem generalnym turnieju jest firma JCommerce oraz producent platformy analitycznej QlikView.

Pierwszy dzień turnieju rozpoczął się od losowania pięknych Caddy firmy Fineus, które pomagały zawodnikom podczas gry. Następnie, tradycyjnie został rozegrany turniej drużynowy w parach.  Zwycięzcami zostali panowie Tomasz Jabłoński / Krzysztof Zyguła. Na drugim miejscu znalazła się drużyna w składzie Beata Nicgorska / Krzysztof Marszałek, natomiast trzecie miejsce zajęli panowie Ernest Kiruja oraz Piotr Zyguła, który reprezentował firmę JCommerce. Oprócz turnieju drużynowego odbyły się też konkursy dodatkowe, między innymi w kategorii Nearest to the Pin, w którym nagrodą był ufundowany przez firmę JCommerce voucher do realizacji w sklepie BogiGolf.

W drugim dniu zawodów golfiści mieli okazję zmierzyć się w turnieju indywidualnym rozgrywanym w formacie Stableford Netto w trzech grupach handicapowych. Zwyciężył pan Jan Dworzański (38p.), drugie miejsce zajął pan Andrzej Meronk (36p.), natomiast trzecie zdobył pan Sławomir Marszałek (33p.).

Klasyfikacja generalna turnieju, wykonana na platformie QlikView przez specjalistów firmy JCommerce, dostępna jest na stronie organizatora turnieju.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy 10-11 września na finałowy turniej z cyklu Golf Business League, który odbędzie się na polu golfowym Toya G&CC. Wyniki tego turnieju zdecydują o ostatecznym kształcie rankingu generalnego oraz wskażą, którzy zawodnicy wezmą udział w turnieju wyjazdowym.