JCommerce ponownie najlepsi!

01Październik 2014
Kategorie:

20 września w Katowickim hotelu Qubus odbyły się targi kariery IT – CareerCon. Śmiało możemy powiedzieć, że sukces JCommerce nie był przypadkowy!

Jak się okazuje, nic nie jest w stanie powstrzymać pasjonatów IT przed zdobywaniem nowej wiedzy – nawet deszcz i ciemne, zgromadzone pod katowickim niebem chmury. Uczestnicy, którzy licznie przybyli nie tylko po to, by wziąć udział w prelekcjach i warsztatach, ale także w celu zapoznania się z ofertą poszczególnych firm, zaskoczyli nas zarówno frekwencją, jak i świetną wiedzą na temat firmy. Jak mówi Mariola, nasza specjalistka z działu HR: „Osoby, z którymi miałam okazję porozmawiać, były naprawdę dobrze przygotowane. Zadawały konkretne pytania o interesujące ich aspekty naszej pracy, za co mogliśmy się im odwdzięczyć rzeczowymi i wyczerpującymi odpowiedziami”.

CareerCon-Katowice-JCommerce CareerCon-Katowice-JCommerce

          Specjalnie na potrzeby targów, Ania i Ewa starannie przygotowały prezentację pod hasłem: „Rozwój z przyjemnością”, która wywarła bardzo pozytywne wrażenie na uczestnikach. Ich późniejsze komentarze, opinie, a także ciągłe zainteresowanie naszym stoiskiem były dowodem na to, że naprawdę warto starać się dla pracowników. Programiści PHP, Java, FrontEnd, .NET chętnie przychodzili i żywo rozmawiali z naszymi przedstawicielami. „Nie spodziewałam się dwóch rzeczy: ani, że nawiążemy tak dużo nowych kontaktów, ani tego, że w pewnym momencie zabraknie nam ankiet – zdawało się, że wydrukowaliśmy ich aż za dużo, a tu takie zaskoczenie!” wspomina Ewa. A jaki był cel stworzonych przez nas ankiet? Chcieliśmy poznać indywidualnie każdego pracownika i zrozumieć jego potrzeby. Poszczególne pytania pozwoliły nam na dokładne określenie oczekiwań zawodowych specjalistów IT – czyli tego, co sprawia im prawdziwą przyjemność oraz stanowi efektywną motywację do ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy. Każdy, kto poświęcił nam te kilka minut na wypełnienie kwestionariusza, mógł wziąć udział w losowaniu praktycznych gadżetów firmowych.

Poniższe wykresy pokazują, jak po targach naszą firmę postrzegają uczestnicy CareerCon:

CareerCon wykresy JCommerce

Serdeczne podziękowania kierujemy ku wszystkim, którzy docenili nasze starania i pracę, jaką włożyliśmy w przygotowanie się do CareerCon. Stworzone przez organizatorów podsumowanie jednoznacznie pokazało, że w Waszych oczach byliśmy najlepsi – nie tylko pod względem przygotowanej oferty, ale także atrakcyjności samego stoiska. Mamy nadzieję, że spotkamy się znowu – tym razem do zobaczenia na InfoMEET, już 11.10.2014 w Katowicach i 15.11.2014 w Krakowie!

Jeśli również i Ty czytelniku, chciałbyś wyrazić swoje zdanie na temat tego, czego oczekujesz w pracy, wypełnij naszą ankietę w wersji elektronicznej.

 

Dodaj komentarz