3 grudnia w ramach ósmej już edycji IT Academic Day odwiedziliśmy Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

IT Academic Day to cykl konferencji informatycznych, w których uczestniczymy w ramach współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Grupy .NET ww. uczelni.

Wydarzenie to z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem miłośników technologicznych nowinek, tak więc i tym razem nie zabrakło głodnych nowej wiedzy studentów. Oprócz interesujących prezentacji, możliwości spotkania się i porozmawiania ze specjalistami branży IT, studenci mieli szansę zapoznania się z ofertami i warunkami staży w JCommerce.

Po zaprezentowaniu firmy, uczestnicy spotkania uważnie obejrzeli najnowszy film dotyczący programów stażowych w JCommerce oraz ochoczo wzięli udział w prowadzonym przez nas konkursie. Szczęśliwcy, którzy jako pierwsi poprawnie odpowiedzieli na pytania dotyczące zaprezentowanego filmu, otrzymali torby pełne niespodzianek.
Na koniec, zwieńczeniem naszego wystąpienia była prelekcja Tomka dotycząca SQL Server 2014, w czasie której studenci mieli możliwość wygrania voucher’a na szkolenie w ramach Akademii Kompetencji JCommerce.

Dodaj komentarz