Kategorie:

Po InfoMEET i Devoxx Poland przyszedł czas na Kariera IT – CareerCon. 27 czerwca mieliśmy przyjemność pojawić się w Warszawie na targach, które odbywały się w wyjątkowym miejscu – na Stadionie Narodowym. 

 Wydarzenie to było doskonałą okazją nie tylko do przybliżenia specjalistom tego, jak pracuje się w JCommerce, ale też do nawiązania  kontaktów – zarówno z kandydatami, jak i partnerami biznesowymi. Dzięki temu, że nasza delegacja składała się z przedstawicieli działu technicznego, HR i sprzedaży – potencjalni pracownicy mieli okazję kompleksowo poznać ofertę naszej firmy: począwszy od realizowanych projektów i technologii, przez proces rekrutacji i warunki pracy.

„BI or not to BI”

Takie pytanie zadał uczestnikom swojej prelekcji Łukasz, nasz warszawski konsultant rozwiązań Business Intelligence.
Odpowiedź? Według Łukasza, gdy nuży cię Excel i nie możesz już patrzeć na sztampowe raporty z MS Reporting Services, sprawdź QlikView Business Discovery i odkryj swoje dane na nowo – czyli jednak BI! Na koniec wykładu słuchacze zostali poddaniu testowi na czujność i spostrzegawczość, a prawidłowe odpowiedzi zostały oczywiście nagrodzone.

Jesteśmy przekonani, że udział w tych targach przyniesie nam wiele korzyści i pozytywnych efektów – nie tylko w postaci zaistnienia w świadomości warszawiaków, ale także – a może przede wszystkim – pojawieniem się nowych twarzy w warszawskim oddziale JCommerce. Serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz