W listopadzie ubiegłego roku wybraliśmy trójkę studentów do pionierskiego programu Ambasador JCommerce. Jako, że okazał się on dużym sukcesem, chętnych do drugiej edycji nie zabrakło. Poznajcie Ewę, Roberta i Krzyśka – naszych Ambasadorów na rok 2015/2016.

Każdy z nich jest „najlepszym z najlepszych” ze swojej uczelni. Reprezentują Uniwersytet Śląski, Politechnikę Śląską oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Chcesz dowiedzieć się więcej o samym programie Ambasador JCommerce?

Zobacz, co sami o sobie mówią nasi nowi Ambasadorzy.

KrzysiekKrzysztof Antecki – Uniwersytet Śląski

Jestem studentem drugiego roku Informatyki na Uniwersytecie Śląskim. Zostałem nim głównie ze względu na moje zainteresowanie tworzeniem stron internetowych, które towarzyszyło mi już od czasu gimnazjum i liceum.

Kolejną moją pasją jest sport, a bardziej konkretnie – tenis stołowy, który amatorsko uprawiam od wielu lat. Obecnie jestem aktywnym członkiem sekcji tenisa stołowego AZS Katowice. Ponadto, interesuję się kaletnictwem.

Jestem osobą kreatywną i z łatwością nawiązuję kontakt z ludźmi. W JCommerce spodobało mi się to, że docenia swoich pracowników. Widać to było już po inauguracji programu JAmbasador. Jestem bardzo zadowolony z tego, że zostałem wybrany i będę dzielił się swoim entuzjazmem z innymi studentami z mojego wydziału!

kontakt ze mną: krzysztof.antecki@jcommerce.pl

 

RobertRobert Marszewski – Politechnika Śląska

Na co dzień studiuję informatykę przemysłową na Politechnice Śląskiej w Katowicach. Mój kierunek obejmuje nie tylko zagadnienia informatyki w procesach przemysłowych, ale także inżynierię materiałową.

Weekendami lubię się wybrać w góry, wyjść na jakąś dłuższą przechadzkę lub pojeździć na łyżwach. Zainteresowanie komputerami pojawiło się u mnie już w szkole podstawowej. Gdy tylko cokolwiek się psuło, drążyłem każdą możliwość, starając się naprawić problem. Aktualnie podchodzę z większą pasją do samego programowania, szkoląc się w zakresie c#.

Kim jestem? Obecnie Ambasadorem JCommerce. Moim zadaniem jest promowanie i reprezentowanie firmy na uczelni. Będę informował o aktualnych stażach oraz odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące JCommerce, a także dbał o wizerunek firmy za pośrednictwem stron i aplikacji internetowych.

Gdzie będzie można mnie spotkać? Przede wszystkim na uczelni, choć od czasu do czasu będę pojawiać się także w JCommerce.

kontakt ze mną: robert.marszewski@jcommerce.pl

 

Ewa

Ewa Kluba – Uniwersytet Ekonomiczny

Od 16 listopada jestem JAmbasadorem, co niezmiernie mnie cieszy i z czego jestem bardzo dumna. Studiuję Analitykę Gospodarczą oraz Finanse Menedżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Dopiero wchodzę z świat informatyki. Moją mocną stroną jest na pewno matematyka. Co więcej – myślę, że świetnie poradzę sobie z nowymi obowiązkami.

W JCommerce pracuje wielu ludzi z pasją i rozmaitymi zainteresowaniami. Firma stawia na rozwój, co daje ogromne możliwości. Bardzo się z tego cieszę, ponieważ lubię podejmować wyzwania i zdobywać nowe umiejętności. Świetnie jest być częścią JTeam’u! Mam nadzieję, że doświadczenie, które zdobędę podczas tej współpracy zaprocentuje w przyszłości.

kontakt ze mną: ewa.kluba@jcommerce.pl

 

Chcesz przypomnieć sobie, kto był Ambasadorem w poprzedniej edycji?

Dodaj komentarz