Kategorie:

W poszukiwaniu młodych talentów oraz pasjonatów nowych technologii tym razem zawitaliśmy na Politechnice Opolskiej. W ramach szóstej już edycji konferencji „Dni IT”, zorganizowanej w dniach 15-17 kwietnia br., mieliśmy możliwość przybliżenia działalności naszej firmy, jak również zaprezentowania swojej oferty studentom oraz  absolwentom.

„Dni IT” to cykliczna konferencja poświęcona zagadnieniom z branży IT, której celem jest propagowanie wiedzy z szeroko pojętej informatyki. W  ramach tego wydarzenia odbyły się Mistrzostwa w Programowaniu Zespołowym, ciekawe prelekcje oraz warsztaty, a także spotkania z pracodawcami. Impreza jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno najlepszych znawców nowych technologii, jak również przedstawicieli najciekawszych organizacji IT.  Wśród  grona ambasadorów takich firm jak IBM i  Microsoft nie mogło zabraknąć nas – reprezentantów JCommerce.

Zgromadzeni studenci licznie odwiedzili nasze stoisko,  była to zatem okazja do poznania wielu utalentowanych osób, wspólnej dyskusji i wymiany doświadczeń.  Liczymy, że te spotkania dały możliwość do przekonania się potencjalnych kandydatów, że JCommerce to dobry i profesjonalny pracodawca, a  młodzi specjaliści postanowią zrobić swój pierwszy krok na drodze kariery zawodowej właśnie w naszej firmie.

 

Dodaj komentarz