Outsourcing IT GigaCon 2012

18Grudzień 2012

Koniec roku to zawsze gorący okres, z jednej strony jest to czas podsumowania tego, co zrobiliśmy przez ostatnie 12 miesięcy, a z drugiej tworzenia planów na kolejne 12. Biorąc pod uwagę pomysły, które zamierzamy zrealizować w nadchodzącym roku, dobrze jest zawsze nabrać rozeznania co ciekawego dzieje się aktualnie na rynku i w którą stronę zmierzają dostawcy usług IT.

Doskonałym miejscem na takie rozpoznanie są zawsze różnego rodzaju konferencje i seminaria. 12 grudnia odbyła się jedna z takich właśnie konferencji pt. Outsourcing IT z cyklu GigaCon. Miała ona miejsce na ostatniej tegorocznej serii spotkań, nie mogło więc na niej zabraknąć przedstawicieli JCommerce jako dostawców usług IT.

Podczas tego wydarzenia na naszym stoisku firmowym zaprezentowaliśmy szeroką ofertę firmy JCommerce, ponadto pokazaliśmy nasze podejście do realizacji projektów oraz model pracy. Była to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także odświeżenia relacji z naszymi obecnymi partnerami, którzy również odwiedzili konferencję.

Udział w wydarzeniu Outsourcing IT GigaCon pozwolił nam również potwierdzić naszą teorię, w którą stronę zmierza rynek i utwierdzić się w przekonaniu, że obraliśmy dobry kurs rozwoju, który pomoże nam jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Dodaj komentarz