Może i mamy ze sobą tyle wspólnego, co poznańskie koziołki z warszawską syrenką, a żyjemy w  przyjaźni niczym Lech Kolejorz i Legia Warszawa – jedno jest jednak pewne! Nic nam w życiu nie wychodzi tak dobrze, jak reprezentowanie JCommerce na IT Academic Day.

W dniu 20.11.2014 na udeptanej ziemi Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej połączyłyśmy siły i stanęłyśmy oko w oko z żądnymi informacji studentami. Przedstawiłyśmy im możliwości, jakie daje współpraca z JCommerce.

Z poznańska mówiąc –  było wuchta wiary i jeszcze więcej pytań dotyczących ofert staży i pracy, a nasze gadżety szły jak woda w Wiśle. Najwięcej zapytań dotyczyło możliwości pracy z technologiami .NET i Java – możemy śmiało stwierdzić, że niebawem warszawski oddział wypełni się zupełnie nowymi twarzami. Mamy nadzieję, że przy takim zainteresowaniu pewnego dnia korytarzami warszawskiego biura będzie się przechadzało nawet więcej programistów, niż w naszej siedzibie w Katowicach!

P.S Usilnie próbowałyśmy zrobić sobie selfie z przedstawicielami sąsiadującego stoiska Billenium, niestety nam to nie wyszło i skończyło się na zwykłym, pamiątkowym zdjęciu:)

Dodaj komentarz