W dniu 21 listopada w Pałacu Zamoyskich w Warszawie mieliśmy przyjemność wraz z firmą QlikTech zorganizować pierwszą w Polsce konferencję poświęconą tematyce QlikView oraz Businness Intelligence.

Podczas kilkugodzinnej konferencji QlikView Business Discovery World Tour miałem możliwość zaprezentować narzędzie QlikView będące owocem współpracy z  firmą Transcom WorldWide Poland Sp. z o.o. System ten został indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta, a jego zadaniem jest wspieranie procesów biznesowych w obszarze Contact Center. Istotną cechą rozwiązania QlikView jest fakt, że świetnie sprawdza się on w dynamicznym środowisku, gdzie szybkość reakcji i dokładność wyników jest kluczowa. Podczas prezentacji towarzyszył mi Marek Szul Dyrektor Zarządzający Contact Center oraz Przemysław Włodarczyk odpowiedzialny za sprawy rozwojowe firmy WorldWide.

Oprócz zapoznania się z bogatą paletą możliwości systemu QlikView poznaliśmy również przyszłoroczne plany jego twórcy. Strategia opracowana przez firmę QlikTech jest bardzo ambitna i rozwojowa, co przekłada się także na nasze działania. Bardzo cieszy mnie fakt, że wspólnie będziemy ją realizować.

 

Dodaj komentarz