W dniach 17-18 października 2012 w miejscowości Serock nieopodal Warszawy odbyła się kolejna edycja Microsoft  Partner Strategy Conference. Na tegorocznej edycji wśród wielu innych partnerów firmy Microsoft nie zabrakło oczywiście przedstawicieli JCommerce SA.

Podczas tegorocznej edycji konferencji zostały poruszone takie strategiczne dla nas tematy jak np. nowości i zmiany w rozwiązaniach MS Dynamics oraz informację o MS SQL Server 2012 i pozostałych rozwiązaniach klasy Business Intelligence– które są ważnym elementem naszej oferty.

Konferencja oprócz części oficjalnej – która niestety została lekko zaburzona niezwykle ważnym wydarzeniem jakim był przesunięty z dnia poprzedniego, zakończony remisem mecz reprezentacji Polski z Anglią – posiadała bardzo dobrze przygotowane zaplecze networkingowe. Podczas wielu rozmów kuluarowych można było wymienić się doświadczeniami z obecnymi partnerami lub pracownikami Microsoft oraz poznać zupełnie nowych partnerów biznesowych.

Na pochwałę zasługuje wybór miejsca całego wydarzenia. Położony w leśnym zaciszu hotel Narvil pozwalał zarówno skupić się na tematyce, której poświęcona była konferencja jak również dzięki bogatemu zapleczu sportowo rekreacyjnemu dawał możliwość oderwania myśli od codziennych problemów biznesowych.

Dodaj komentarz