Kategorie:

28 lutego 2011 roku na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego organizujemy kolejne już w tym roku spotkanie ze studentami pod nazwą Dzień z firmą JCommerce. Spotkanie rozpocznie cykl trzech bloków szkoleniowo-warsztatowych, które przeprowadzimy w ramach podjętej inicjatywy B2U (Business2Universities) i podpisanego z UŚ porozumienia o wzajemnej współpracy.

Plan dnia obejmuje spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, na którym nasi przedstawiciele zaprezentują profil działalności przedsiębiorstwa, możliwości zatrudnienia oraz podjęcia praktyk w jego strukturach oraz szkolenie „Nowości ze świata .NET” obejmujące w szczególności elementy .Net Framework 4.0, Visual Studio 2010, C# 4.0, ASP .NET 4.0. Szkolenie poprowadzi Tomek Krupa oraz Marcin Niesyn – nasi najstarsi stażem programiści .NET.  Przez cały dzień będzie również wystawione stoisko firmy w holu głównym wydziału, gdzie będzie można porozmawiać również osobami z działu Java i Business Intelligence.

Osoby, które pragną wziąć udział w spotkaniu i szkoleniu proszone są o zgłoszenie się w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wszystkich studentów serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz