Minęła już dekada, odkąd do życia powołano firmę JCommerce. Zdawałoby się, że te lata minęły niemal niepostrzeżenie…

Z tej okazji pracownicy i goście JCommerce zostali zaproszeni do Teatru im. Wyspiańskiego w Katowicach – miejsca idealnego na obchody tak ważnych urodzin.

W teatrze na scenie jako pierwszy pojawił się sam prezes – Piotr Zyguła – który w krótkim, lecz treściwym i humorystycznym wystąpieniu, podsumował narodziny i dojrzewanie JCommerce.

Potem było już śpiewająco… genialny występ artystów w sztuce „Skazany na bluesa” w reżyserii Arkadiusza Jakubika poruszył całą publikę –dosłownie! Na zaproszenie aktorów część widzów przeniosła się na scenę, tańcząc i śpiewając wraz z całą obsadą. Więcej – na sam koniec, jak na prawdziwym koncercie, cała sala wspólnie zaintonowała „Czerwony jak cegła…..”

Po spektaklu nadeszła pora na część mniej oficjalną (choć w zasadzie barierę oficjalności przełamano już podczas przedstawienia), czyli na bankiet w teatralnym foyer. Była to okazja, by porozmawiać z kolegami z oddziałów, z którymi na codzień kontaktujemy mailowo lub telefonicznie, a także z klientami, którzy są z nami nieprzerwanie od wielu lat. Ozdobą bankietu okazał się być okrągły jak nasza JKulka tort, pokrojony przez jednego z założycieli JCommerce – obecnego Vice Prezesa Marcina Siemieńskiego.

Dotarły do nas informacje, że zakończenie w teatrze wcale nie było prawdziwym końcem tego wieczoru….szampański nastrój poniósł niektórych z nas dalej w miasto!

Poniżej galeria najlepszych zdjęć, jakie udało się zrobić podczas tego wydarzenia. Życzymy miłego oglądania:)

Dodaj komentarz