W dniach 5-8 marca odbyło się specjalne 4-dniowe szkolenie dotyczące programowania na platformę iOS, która przeznaczona jest dla urządzeń mobilnych Apple’a. Trenerem był Michał Dziadkowiec z Krakowa, który okazał się ciekawą osobą z mnóstwem zainteresowań.

Michał zrobił na nas bardzo duże wrażenie. Przyjazny, niezwykle komunikatywny, a co najważniejsze z bagażem wiedzy i doświadczeń, którymi chętnie się dzielił. Dzięki jego wiedzy poznaliśmy tajniki języka Objective-C oraz najnowszej wersji platformy iOS 6.1, która pozwoli nam na tworzenie jeszcze lepszych aplikacji mobilnych dla iPhone’a oraz iPada.

Osobiście jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Do tej pory uważałem, że jeśli czegoś nie wiem, bardzo szybko się tego dowiem wyszukując w odpowiedni sposób w Internecie. Po szkoleniu muszę  przyznać, że Michał nie raz udowodnił, że jest inaczej. Mówił o rzeczach, których próżno szukać w sieci, przy tym szczegółowo tłumacząc. W sieci można znaleźć „tutoriale” w jaki sposób coś zrobić, jednak często trudno się dowiedzieć, czy aby na pewno dane rozwiązanie jest najszybsze i najlepsze.

Oby najwięcej takich pozytywnych szkoleń, z których tak wiele można się nauczyć! 🙂

Dodaj komentarz