Do IT in Warsaw

03Sierpień 2011
Kategorie:

Moja przygoda z outsourcingiem rozpoczęła się po półrocznym pobycie w JCommerce. Propozycja wyjazdu była po prostu nie do odrzucenia: WARSZAWA! Na wyjazd zgodziłem się bez zastanowienia.

Głównym powodem, dla którego zdecydowałem się na emigrację do stolicy była możliwość uczestniczenia jako specjalista Business Intelligence w projekcie dla jednej z największych firm farmaceutycznych na świecie. W projekcie dającym mi możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń, które pozwoliłyby mi zostać dobrym w tym, w czym chciałbym być kiedyś dobry, czyli w hurtowniach danych i ETL-u 🙂

Praca przy największej hurtowni danych z jaką dotychczas miałem do czynienia oczywiście spełniła moje oczekiwania w 100%. Dodatkowo pierwszy raz w życiu mam możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, z ludźmi pochodzącymi z wielu zakątków świata. Zespół, z którym przyszło mi pracować stanowią ludzie, z którymi naprawdę chce się współpracować i chętnie dzielący się swoją wiedzą. Ja, jako najmłodszy (co nie znaczy, że najgłupszy :D) członek zespołu, staram się pochłaniać tej wiedzy tak dużo jak tylko potrafię.

A co po pracy? A po pracy, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie można się nudzić…:) Po prostu czasami brakuje dnia na rzeczy, które chciałoby się zrobić…

Powiem, że Warszawa nie była dla mnie miłością od pierwszego wejrzenia. Okazała się być miastem, w którym trzeba spędzić trochę czasu, by poznać jej charakter, usłyszeć jej niezwykłą historię i poddać się tej niepowtarzalnej atmosferze…(zupełnie jak z kobietami :))

Dodaj komentarz