Kategorie:

Zeszły rok odznaczył się m.in. znaczącym powiększeniem portfolio naszych Klientów i liczby projektów, a co za tym idzie coraz częstszych spotkań z nimi. W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić pewne udogodnienia.

Aby zwiększyć produktywność, wydajność i jakość spotkań biznesowych zdecydowaliśmy się wdrożyć rozwiązanie firmy SmartTech.

SmartTech jest liderem na rynku interaktywnych tablic Whiteboard i firmą pierwszego wyboru dla Microsoft. SmartTech postrzega siebie jako firmę innowacyjną, która doskonali sposób w jaki świat pracuje i uczy się.

Zachęcamy do obejrzenia wideo.

SmartTech stworzył i wdrożył interaktywne systemy tablic Whiteboard takie jak: SMART Board, SMART Meeting Pro software, SMART Bridgit – oprogramowanie do konferencji i akcesoria do tablic, np. głośniki.

Poniżej szczegółowe informacje nt. sprzętu jaki zakupiliśmy:

–          NEC U310W Ultra Short Throw Projector

–          SMARTboard X885 + Meeting Pro

Tablice SMART umożliwiają uczestnikom spotkania robienie notatek na aplikacjach lub stronach www, by potem zachować je w formacie PDF lub PPT. Ponadto, możliwe jest oznaczanie plików na wspólnych aplikacjach jak Microsoft Word, Excel PowerPoint, Visio, OneNote, AutoCad bądź Adobe Acrobat Pro jak również zapisanie wyników swojej pracy w oryginalnych dokumentach. Zaznaczone strony www, skorygowane dokumenty i diagramy, notatki a także komentarze mogą być łatwo znalezione i wysłane drogą e-mailową do wszystkich uczestników spotkania.

Takie rozwiązanie pomaga uczestnikom udoskonalić systemy komunikacji i sprawić by wszelkie niedogodności związane ze spotkaniem interaktywnym zminimalizować. Nasz pokój konferencyjny wyposażony jest w pięć kamer, które podążają za głosem uczestników w taki sposób by rozmówca „po drugiej stronie ekranu” mógł łatwo śledzić rozmowę (obraz i dźwięk).

Od kiedy zainstalowaliśmy tablicę SMART, używamy jej codziennie, wykorzystując we wszelkich projektach (dla potrzeb wewnętrznych firmy jak i dla spotkań z Klientami). Prezentowanie nowych pomysłów, analizowanie problemów i znajdywanie kreatywnych rozwiązań stało się dużo łatwiejsze i szybsze. Robimy to poprzez:

– schematy projektowe

– diagramy sieci

– schematy bazy danych

– makiety UI

Nasi Klienci stwierdzili, że używanie tych tablic znacząco zwiększyło możliwości aktywnej wymiany myśli i doprowadziło do wzrostu produktywności spotkań biznesowych. Satysfakcja Klientów i lepsza kooperacja są naszymi nadrzędnymi celami.

Dodaj komentarz