23 maja br. specjaliści JCommerce mieli przyjemność zawitać w ramach spotkań z QlikView do Hotelu pod Wawelem w Krakowie. Miejsce wybrano nie przypadkowo – uczestnicy, poza bliższym zaznajomieniem się z platformą analityczną QlikView, mieli również okazję podziwiać z tarasu widokowego hotelu piękny widok na Wisłę i Kraków.

Majowe spotkanie z QlikView było trzecią okazją do poznania możliwości przełomowego rozwiązania klasy Business Intelligence dla biznesu. Uczestnikami seminarium byli przedstawiciele branży automotive, AGD i RTV oraz spożywczej, którym specjaliści JCommerce zaprezentowali przykłady wdrożenia QlikView w różnych obszarach działalności biznesowej. Funkcjonalności prezentowanej platformy analitycznej, które najbardziej zainteresowały przedstawicieli firm to łatwość użytkowania, różne formy prezentacji danych oraz szybka implementacja i niskie koszty wdrożenia.


Podczas krakowskiego spotkania uczestnicy mieli wiele pytań na temat potencjału narzędzia QlikView oraz szczegółów związanych z jego implementacją. Tradycyjnie każdy z przedstawicieli firm otrzymał komplet materiałów informacyjno-promocyjnych poświęconych prezentowanemu rozwiązaniu Business Intelligence.

Dodaj komentarz