Kategorie:

GeeCon 2018 to 3 dni międzynarodowej konferencji wypełnione ponad 80. sesjami prowadzonymi przez ponad 75 wykładowców. W tym roku odbyła się już 10, jubileuszowa edycja wydarzenia, której JCommerce zostało złotym partnerem.

GeeCON uchodzi za jedną z bardziej prestiżowych imprez w świecie Javy. Może dlatego, że można tam spotkać wybitnych ekspertów z całego świata. JCommerce gościło na GeeCONie już 3 raz. Po każdej wizycie wracamy z workiem pozytywnych wspomnień i motywacją do dalszego rozwoju.

Stoisko JCommerce na GeeCON 2018

Stałym bywalcem stoiska JCommerce był miś, który wylegiwał się na leżaku, dostojnie prezentując naszą Javową koszulkę. Okazał się niezapowiadanym hitem stoiska. Uczestnicy konferencji chętnie relaksowali się razem z nim i robili sobie wspólne zdjęcia. Kolejnym razem musimy koniecznie wymyślić dla niego imię!

Czasem (z sąsiedniego stoiska) zaglądał też do nas robot, który prosił do tańca nasze rekruterki i zachęcał do zrobienia wspólnego zdjęcia.

 

Java na wykładach

Nie zapominajmy, że oprócz stoisk firmowych i dobrej zabawy GeeCON to przede wszystkim konferencja poświęcona językowi Java. GeeCON To świetna okazja, żeby móc porozmawiać z ekspertami i wymienić się swoimi doświadczeniami.
Według JPeople gwiazdą tego roku był Venkat Subramaniam, który poprowadził 2 wykłady: o Reactive API w Javie 9 oraz o tym, co powoduje niepotrzebne złożoności w nowoczesnych projektach. Poza tym wartym uwagi był wykład Jurgena Appelo „Manage Yourself”, który opowiadał o ciekawym temacie grywalizacji w firmach.

 

Wyjazd do Krakowa był też świetną okazją do integracji, ale co było w Krakowie, zostaje w Krakowie.

 

Kolejnym razem widzimy się na Code Europe w Poznaniu 12 czerwca!
Do zobaczenia!

 

geecon jcommerce

geecon jcommerce

geecon jcommerce

geecon jcommerce

Dodaj komentarz