24 listopada 2011r. mocno żeńska reprezentacja JCommerce (Kasia Buchacz, Kasia Busse i Ania Jaros) spotkała się ze studentami Uniwersytetu Ekonomicznego podczas czwartego już spotkania studentów z pracodawcami, realizowanego w ramach projektu „Nowe Media i Technologie Wiedzy„.

Spotkanie miało charakter targów staży i praktyk, podczas których zainteresowani mogli dowiedzieć się więcej na temat samej firmy (profilu działalności, zrealizowanych projektów, zadań, możliwości rozwoju) oraz warunków przyjęcia i odbycia stażu lub praktyki. Rozmowy nie ograniczały się jedynie do projektu „Nowe Media i Technologie Wiedzy”, gdyż w perspektywie jest aktualnie również nowy projekt uczelni  „Informatycy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach motorem regionalnej i krajowej gospodarki opartej na wiedzy”, (więcej o naszej stażowej ofercie na http://informatycy.ae.katowice.pl/index.php?id=135&id2=115).

Miło zaskoczyła nas ilość studentów, którzy tak wiele pozytywnego słyszeli o JCommerce, że już teraz zgłosili chęć odbycia bezpłatnej praktyki (poza projektami, bo taka możliwość dla naprawdę zdolnych i zmotywowanych istnieje).

Jak zwykle podczas takich eventów jest jakiś „gwóźdź programu” ; -) Tym razem były dwa! Pierwszy to nasz kultowy JDay film (http://tour.jcommerce.pl/#Hello), który zrobił furorę nie tylko wśród studentów, ale również wśród przedstawicieli pozostałych firm. Druga atrakcja dnia była bardziej kaloryczna…. pyszne ciastka z oferty cateringowej. Można więc śmiało powiedzieć, że na UE są niezłe „ciacha”.

Dlatego też tym bardziej dziękujemy Uniwersytetowi Ekonomicznemu za kolejne zaproszenie, a potencjalnym stażystom/praktykantom za zainteresowanie naszą firmą!

Dodaj komentarz